Спецпроєкти

Культовий техно-клуб у Берліні пускає відвідувачів без фейсконтролю. Чому так?


В одному з найголовніших європейських клубів Берґхайн, що в Берліні, проводять звукову виставку Eleven songs – Hall at Berghain. Це той рідкісний випадок, коли в Берґхайні грає не техно, повідомляє TheLocal.de

Фото: Flickr

Замість нього відвідувачів кличуть на звукову виставку, де можна почути сюрреалістичні звукові пульсації, тихий міський шум, бурмотіння і вихрі лопастей гелікоптера.

Проєкт створили художники Сем Онґєр і Ганнес Штробль. Він триватиме до другого серпня.

Куратор Берґхайна Маркус Штефенс пояснив, що художникам дали завдання створити виставку «для простору і в просторі» – в бетонному машинному залі з високою стелею за основними приміщеннями клубу. Штефенс каже, що зал для художників – сам по собі інструмент, де звук взаємодіє з архітектурою і в такий спосіб створює різноманітний слуховий досвід. 

Пускають по 50 людей, аби забезпечити соціальне дистанціювання. Завдяки великим вікнам у залі багато свіжого повітря. 

Берґхайн відкрили у 2004 році в будівлі старої берлінської електростанції. До карантину в залах клубу могли знаходитись одночасно близько півтори тисячі людей. Пускають туди зазвичай за фейс-контролем при вході, а знімати вечірки всередині забороняють. Якщо не знаєте, як клуб виглядає зсередини, подивіться відео цього майнкрафтера – він створив дуже реалістичну модель Берґхайна в онлайн-грі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь