Спецпроєкти

Офіційно. Каньє Вест подав заявку на участь у виборах президента США


Репер подав заявку до Федеральної виборчої комісії 15 липня у штаті Оклахома за кілька годин до дедлайну. Про це свідчить спеціальна форма на сайті Федеральної виборчої комісії США.

Як повідомляє Associated Press, в інших штатах він ці терміни пропустив.

Репер заплатив $35 тис. необхідного внеску та став одним із трьох незалежних кандидатів у президенти, які заплатили збір за подачу документів до встановленого терміну. Іншими стали піаніст Джейд Сіммонс і криптовалютний брокер Брок Пірс.

Згідно із заявою, репер балотуватиметься від комітету «Каньє-2020». У графі «партія» він вказав BDY, тобто The Birthday Party. Раніше Вест пояснював назву так: «Коли ми переможемо, це буде день народження кожного».

За день до цього ЗМІ повідомили, що він відмовився балотуватися цьогоріч. Учасник виборчої кампанії Веста Стів Крамер заявив, що музикант вийшов з президентської гонки. До цього ЗМІ писали, що його висунення як кандидата могло бути проявом маніакального епізоду біполярного афективного розладу.

Водоночас у США провели соціологічне опитування і з’ясували, що за Каньє Веста готові проголосувати всього 2% американських виборців.

Соціологи опитали 2 000 зареєстрованих американських виборців. Серед уже зареєстрованих кандидатів лідирує кандидат від демократів Джо Байден із 49% голосами. Нинішньому президентові США Дональду Трампу симпатизує лише 40% виборців.

Раніше ми писали, що в інтерв’ю Forbes репер заявив, що планує сформувати уряд за прикладом вигаданої країни Ваканди із фільму «Чорна пантера», а його віцепрезидентом стане нікому не відома Мішель Тідболл, проповідниця з Вайомінгу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь