Спецпроєкти

Що дивитися: кліп на пісню «Останнє прощавай» від «Зэ Джозерс» і Grisly Faye


Сьогодні гурт Зэ Джозерс із Grisly Faye презентували новий кліп на пісню «Останнє прощавай». Ділимося відео та розповідаємо, чому його, на нашу думку, варто подивитися.

Реальність кількох попередніх місяців – це ізоляція, спілкування в zoom-конференціях та кур’єри в захисних костюмах, яких на вулицях було більше від звичайних перехожих. Це відчуття самотности, яке завжди є в кожному з нас і в цей період стало гострішим та боліснішим. Саме цей клаптик реальности задокументовано у кліпі Зэ Джозерс та Grisly Faye.

«Останнє прощавай» зняли через zoom-конференцію. Його головні герої перебували на відстані 3 тисяч кілометрів: фронтмен «Зэ Джозерс» Сергій Воронов – у Києві, а Маргарита Кулічова – в Единбурзі.

Чому радимо дивитися? Бо кліп, зрештою, не винятково про карантин, який (сподіваємося) незабаром здаватиметься нам іншою реальністю. А все ж про спілкування, складнощі, які близькі кожному з нас, та про те, що все закінчується добре. Усе точно має закінчуватися добре. Принаймні дуже хочеться в це вірити.

І так, прощавання тільки до найближчої зустрічі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь