Спецпроєкти

У Пенсільванії кіт щоночі краде взуття у сусідів. Власниця кота створила групу в соцмережах, щоб повертати вкрадене


Бі Джей Росс із містечка Алтуна (штат Пенсільванія) створила групу у фейсбуці, за допомогою якої планувала повертати сусідам взуття, принесену її котом Джорданом.

За її словами, її кіт щоночі виходить «на полювання» і постійно приносить на її ділянку чужі туфлі, кросівки і шльопанці.

Щоб відстежити його нічні маршрути, господиня кота встановила GPS-трекер на його нашийнику. З’ясувалося, що за ніч він проходить до 5 кілометрів у пошуках чергового улову.

View this post on Instagram

8/14/2020 Jordan gets around!!!! #cat #jordan #catburglar #whistlego #zmodo #sneaky #shoe

A post shared by BJ (@jordan_the_feline_cat_burglar) on

Жінка поставила на своїй ділянці камеру нічного бачення, щоб зняти повернення Джордана. Після того як у неї накопичилося близько 50 пар чужого взуття, створила групу у фейсбуці. Там вона звернулася до сусідів з проханням забрати своє взуття, якщо вони його впізнали.

Зараз у групі понад понад тисяча учасників. Навіть жителі сусідніх країн зацікавились котом-грабіжником із Пенсильванії та слідкують за його пригодами. Джордан став справжньою зіркою – про кота написало багато ЗМІ, а місцеве телебачення зняло сюжет.

Ось, наприклад, як Джордан готується до полювання:

View this post on Instagram

Jordan gets ready for the great shoe hunt

A post shared by BJ (@jordan_the_feline_cat_burglar) on

А ось «улов», який виявила господиня кота наступного дня:

View this post on Instagram

Jordan’s stash

A post shared by BJ (@jordan_the_feline_cat_burglar) on

На хвилі популярности кота сім’я Росс запустила сайт, присвячений Джордану. На ньому можна задонатити коту і купити наліпки із його зображенням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram