Спецпроєкти

«Я вдавав, що мене приваблюють жінки». Асистент Ніка Вуйчича – про втрату роботи через свою гомосексуальність


Американське ЛГБТК+ видання The Advocate опублікувало колонку ексасистента Ніка Вуйчича Бредона Шварца. Він пише, що був змушений піти з команди Вуйчича через дискримінацію себе як ЛГБТК+ людини, і звинувачує колишнього боса у вибірковій підтримці меншин.

Шварц і Вуйчич познайомились у 2013 році і з 2015-го працювали разом. Асистент допомагав Ніку під час турів: годував, купав, одягав і возив його по різних точках призначення. Вуйчич, у свою чергу, допоміг родині Шварців розвинути їхній благодійний проєкт для молоді з порушеннями зору. 

Шварц пише – через консервативні погляди Ніка і його оточення він брехав про свою сексуальну орієнтацію і казав, що його приваблюють жінки.

«Мій колишній начальник (Вуйчич) часто висловлювався проти абортів, ЛБТК+ та за інші праві настрої», – пише Шварц. На його думку, Вуйчич тільки вибірково виступає проти булінга.

Після масового розстрілу 12 червня у клубі Pulse в Орландо Шварц опублікував фото з прайд-веселкою на руці. Спільні знайомі розповіли про це родині Вуйчича, яка наполягла на тому, аби Шварц розказав йому правду про себе.

«Я спитав у Ніка, що він хоче, щоб я тепер зробив. Зрештою, я запропонував звільнитися, але за умови якщо він справді цього хоче. Він погодився, тож я пішов, – пише Шварц, – Нік все ще відверто критикує квір-спільноту, тому я знав, що він не підтримає мій камінг-аут».

Вуйчич, за словами Шварца, розірвав з ним дружбу і припинив підтримувати благодійну справу його родини. 

«Я пишу це не тому, що гірко почуватися колишнім співробітником чи хочу уваги або співчуття. Навпаки, я вважаю, що ЛГБТК+ людям з досвідом, як мій, варто викривати лицемірство, навіть якщо це боляче. Навіть коли його гротескно виявляють люди, які були героями нашого дитинства». 

Нік Вуйчич – австралійський мотиваційний оратор, меценат і письменник,  народжений з синдромом тетраамелії – рідкісною спадковою хворобою, за якої відсутні всі чотири кінцівки. Своєю місією Вуйчич називає допомогу людям у пошуках їхнього життєвого шляху.

Він двічі приїздив до України з виступами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎