Спецпроєкти

Бестселер «Дилер реальності» виходить українською – і от де його можна замовити


Книжка болгарського письменника Ніколаса Димитрова, яка перекладена восьма мовами та вже встигла стати бестселером, нарешті перекладена українською. Виходить «Дилер реальності» у видавництві «Фабула».

У футуристичному романі йдеться про недалеке майбутнє, в якому немає правил моралі, обмежень або заборон. Можна здійснити не тільки будь-яке бажання, а й прожити ціле омріяне життя в синтезованій персональній реальності. До корпорації, яка розробляє цю доповнену реальність, влаштовується шпигун Золтан Варго. Він має дізнатися про сутність проєкту, але врешті-решт долучається до експерименту над мільйонами людей.

В українському варіанті книжки додали особливі сюжетні лінії та спеціально змінили фінал. Спойлерити нічого не будемо, бо варто читати.

Замовити книжку «Дилер реальності» можна за цим посиланням.

Якщо однієї книжки вам мало і хочеться цілу добірку для осінніх вечорів – маємо для вас дбайливо відібрані командою bit.ua книжки якраз для затишної осени. А якщо зараз настрій на серіали – ловіть 65 кращих серіалів від Netflix, з яких ви точно зможете обрати щось для себе.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь