Спецпроєкти

Лілія Літковська запустила майданчик для розвитку молодих дизайнерів в Україні


 Українська дизайнерка Лілія Літковська створила SCHOOLLонлайн- та офлайн-майданчик для другого авторського курсу дизайнерки, що стартує вже 26 вересня 2020 і триватиме 2 місяці. Проєкт покликаний надихати молоді таланти і стимулювати розвиток їх власної історії як в Україні, так і в усьому східноєвропейському регіоні.

У межах курсу вивчатимуть 16 тем, серед яких основні: ядро ​​бренду, інженерія продукту, мудборд, команда, планування, продажу, вихід на міжнародні ринки, пошук натхнення і багато іншого.

За словами команди дизайнерки, SCHOOLL вже стає міжнародною платформою для взаємодії між українськими та зарубіжними фахівцями. Цього разу на курсі викладатимуть Софія Чконія (Mercedes-Benz Tbilisi Fashion Week, BOF-500), Марія Івасенко (КНУТД), Дмитро Яриніч (L / Y design studio), Ірина Півень (Bella Vista Texstile), Яна Бучко (@busy.agency), Alise Trautmane-Uzuner (DREEMS NY), Олена Пащенко (Helen Marlen), Маша Халізева, Маша Цуканова (перший головний редактор Vogue Ukraine), Наталія Осадча, (Elle Ukraine), а також фахівці модної індустрії: Гужик Ольга , Варя Баркалова і Анна Сапунцова.

«Моєю головною метою є розвиток креативного мислення та стимуляція розвитку креативних індустрій на локальному ринку. Для цього необхідно залучати експертів з різних куточків світу, щоб лекторій був інтернаціональний і наповнений різним менталітетом, баченнями, знаннями. У сучасному розумінні мода не може бути локальною, вона повинна виходити на глобальні ринки. Тому наповнення знаннями має бути міжнародним, щоб думки креаторів також не мали меж», – розповідає про платформу Лілія Літковська.

Раніше ми розповідали, що трансгендерна темношкіра модель із дитячим церебральним паралічем уперше стала обличчям рекламної кампанії італійського модного бренду Moschino. Про це повідомляє видання Dazed.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь