Спецпроєкти

У Sims 4 вийшло доповнення зі Star Wars. Там можна завести дроїда і долучитися до Повстання


Минулого тижня у симулятора життя Sims 4 вийшло доповнення Star Wars: Journey to Batuu.

У ньому ви вирушаєте на планету Батуу і можете обрати одну з локацій: Аванпост «Чорний шпиль», Район Першого Порядку чи Табір Повстанців. У Районі Першого Порядку можна зустріти Кайло Рена і штурмовиків, а в Таборі Повстанців – Рей та Ві Мораді. І так, їх усіх можна пранкувати або одружувати між собою. Якщо хочете познайомитися з усіма одразу – обирайте Аванпост «Чорний шпиль».

01/3

Доповнення Star Wars: Journey to Batuu Sims 4 – це досі симулятор життя, але дуже схожий на пригодницьку гру. Ви можете долучитися до якоїсь фракції, а можете просто виконувати різні завдання від обох сторін одразу і заробляти в режимі негідника/-ці. У багатьох завданнях доведеться, наприклад, сканувати кораблі спеціальним датападом. 

На Батуу замість симолеонів персонажі розраховуються кредитами. Тому щойно отримаєте перші гроші – інвестуйте у дроїда та світловий меч. А ще кредити можуть вкрасти – канонічний ватажок піратської банди Хондо Онака робить це просто посеред розмови.

01/5

У грі приділили увагу дрібницям: є «Майстерня Саві», щоб збирати зброю, Склад дроїдів, кіоск із блакитним молоком, склад Першого Порядку і, звісно ж, кантіна. 

Також можна створити сима-тві’лека, ситха та персонажа/-ку будь-якої іншої раси.

Star Wars: Journey to Batuu Sims 4 вже можна придбати на ПК, Mac, Xbox One і PS4. Доповнення коштує 20 доларів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь