Спецпроєкти

Castlevania, Call of Duty та Five Nights at Freddy’s: добірка кращих ігор на Android


Ігри розвивалися разом із науково-технічним прогресом. Розробники перших мобільних телефонів із LCD-дисплеями подбали про те, щоб користувачі могли насолоджуватися розвагами будь-де і будь-коли. Тепер власники смартфонів можуть грати в онлайнові та інші ігри, які геймплеєм та рівнем графіки відповідають комп’ютерним версіям 10-річної давнини.

Ми вирішили підготувати для вас ТОП мобільних ігор для пристроїв із найпопулярнішою операційною системою Android.

Найкращі ігри на Android

Call of Duty: Mobile

Узагалі серію ігор Call of Duty для різноманітних платформ знає не одне покоління геймерів. Тепер культовий військовий шутер став доступний і для користувачів Android. Лише за перший тиждень після появи у Google Play Store гру завантажили більш ніж 100 мільйонів разів. А також понад мільйон гравців залишили свої відгуки в сервісі. Останньою онлайн-грою з такою популярністю була Pokemon Go.

Call of Duty: Mobile має різноманітні ігрові режими, зокрема популярний режим боротьби із зомбі, а також королівську битву на 100 гравців, схожу на Fortnite та PUBG. Окрім того, є безліч речей, які можна відкрити, і велика кількість завдань, за проходження яких ви здобудете нагороди та звання.

Розробники детально пропрацювали відчуття зброї та фізику пострілів. Саме тому баталії є досить динамічними, цікавими, а головне – реалістичними. Попри те, що управління здійснюють за допомогою тачскріну, воно не дратує.

Для тих, хто не бажає довго прицілюватися, водячи пальцями по екрану, існує функція автотаргетингу.

Напевно, Call of Duty: Mobile – найкращий онлайн-шутер 2019 року, який вплинув на ринок онлайн-геймінгу й подарував гравцям крутий досвід.

Ailment

Ailment зацінять усі пошановувачі ретро-стилістики та піксель-арту. Ця Shoot ’em up-гра (біжи та стріляй) сподобається тим, хто сумує за часами, коли години пролітали з надзвуковою швидкістю під час проходження хардкорних платформерів на кшталт Contra чи Doom Troopers.

Події гри відбуваються на космічному кораблі, який подорожує віддаленими куточками галактики. Головний персонаж прокидається після трьох днів перебування без свідомості. Навкруги темрява, холодні металеві стіни та пошкоджені бортові комп’ютери.

Останнє, що він пам’ятає – рятувальну операцію, яка відбувалася на іншому зорельоті. Щоб з’ясувати, що сталося, потрібно згадати все. Але щось не так: члени екіпажу, які раніше були друзями, стали монстрами.

Гравець має великий склад зброї та безліч речей, які можна зібрати та використати. Йому також будуть доступні персонажі коміксів і кінофільмів: Дедпул чи Робокоп.

Узагалі в Ailment дуже багато алюзій та секретів, так званих «пасхалок», які сподобаються фанатам наукової й не дуже фантастики. Наприклад, спочатку в очі впадає знайомий антураж «Чужого».

Ailment – безплатна гра на Android, але якщо ваш персонаж помре, вам необхідно буде переглянути рекламу. Не хочете витрачати своє життя на пральні порошки, засоби індивідуальної гігієни й коучів? Купіть преміумакаунт. Загалом така система сплати за продукт є доволі збалансованою та незвичною для мобільних ігор.

Asphalt 9: Legends

Серія гоночних ігор Asphalt від Gameloft по-справжньому легендарна.

Перша частина Asphalt Urban GT вийшла у 2004 році на Nintendo DS, Nokia N-Gage та мобільних телефонах, які підтримували JavaME. Скільки уроків було «прослухано» з кнопочною дзвонилкою в руках під час чергового заїзду на пройденій десятки разів трасі.

Саме тому остання дев’ята частина гри дістала свою епічну назву – Legends. Вона відрізняється чудовою графікою, продуманою механікою та десятками різноманітних режимів. Керувати автомобілем можна як за допомогою пальців, так і гіроскопа (повертання екрана).

Кожен гравець може взяти участь у понад 800 подіях – щотижневих та щомісячних. Ви також отримуєте до 50 автомобілів для розблокування, різні оновлення тощо.

Водночас провести за грою потрібно буде немало часу, якщо ви бажаєте відкрити всі досягнення власними зусиллями. Завдяки геймерам, які розблоковують найкращі автомобілі за реальні гроші, частково порушується баланс гри.

До речі, якщо вам подобається змагатися з суперниками на позашляховиках, то ми рекомендуємо вам Asphalt Xtreme.

Gorogoa

Gorogoa – максимально дивна, але дуже цікава та красива гра на Android. Вона сподобається всім, хто любить інді-проєкти та сприймає цифрові розваги як окремий вид мистецтва.

Інтерфейс Gorogoa – це величезне панно, намальоване від руки, яке нагадує розгорнутий на одну сторінку комікс. Вам намагаються розповісти історію, але спочатку ви не розумієте яку. Ваше завдання – об’єднати фрагменти однієї розповіді між собою.

Ви зможете масштабувати, нашаровувати та переставляти зображення й використовувати інші механіки для того, щоб розблоковувати нові сюжетні хитросплетіння. Увесь процес супроводжуватиметься непоганою озвучкою.

Gorogoa – це досить коротка гра, але вона варта своїх грошей. Якщо ви не женетеся за постійним екшеном, вона точно захопить ваше сердечко та заспокоїть нерви після важкого робочого дня.

Castlevania: Symphony of the Night

Ще одна гра, яка смикає ностальгічні струни.

Перша частина Castlevania побачила світ у 80-их роках. На японському ринку вона мала назву «Акумадзьо: Доракюра», яка перекладається як «Демонічний замок Дракули».

Частини франшизи виходили на різноманітних платформах: NES, SNES, Game Boy, Sega Genesis та інших. У 1997 році на PlayStation з’явилася Castlevania: Symphony of the Night, яку визнають однією з найкращих ігор серії. Тепер ми маємо змогу пограти в неї й на Android.

Гра має відносно зручне управління за допомогою сенсорного екрана, а тому рекомендуємо під’єднати геймпад для смартфона, оскільки першочергово гру створювали під контролер PlayStation.

Треба враховувати, що складність у Castlevania доволі висока й інколи навіть дратує. А коли у вас немає права на помилку, глюк сенсорного екрана – не найприємніша річ.
Ви граєте за дампіра (напівлюдину-напіввампіра) Алукарда – сина Дракули. Ваше завдання доволі зрозуміле. Вам потрібно дослідити замок та знайти Ріхтера – мисливця на вампірів, вбиваючи ворогів на локаціях.

Якщо ви не знайомі з Castlevania, спробуємо коротко розповісти про механіку цього платформера. Загалом більшість кімнат у замку доступні головному герою з початку гри. Але щоб у них потрапити, потрібно спершу отримати певні предмети або розвинути навички, які дозволять убити сильних ворогів та відчинити необхідні двері.

Рівні у Castlevania нагадують лабіринт: потрібно декілька разів повертатися в одні й ті самі місця, звідки йти раніше не доступними шляхами.

Загалом Castlevania – must have класика, яку й нині вважають дуже крутою.

AnimA

Геймери з нетерпінням чекають на Diablo: Immortal на Android. До речі, ви можете взяти участь в альфа-тестуванні гри, зареєструвавшись за посиланням. Поки дні очікування можна провести за проходженням hack-n-slash RPG 2021 року AnimA.

Ця гра викличе у вас багато спогадів про Diablo II. Можна навіть сказати, що це дуже якісний клон гри 2000-го року: від класів персонажів до банального шрифту. Знайомими вам будуть й ізометрична камера, і моторошні підземелля, і навіть деякий лут, який випадає з ворогів. Також залишаться задоволеними й поціновувачі красивої картинки.

Водночас у грі іноді трапляються баги, а система прокачування героїв є доволі слабкою. Але з цими проблемами можна змиритися.

AnimA є безплатною грою, водночас у ній присутні мікротранзакції. Треба віддати належне розробникам: вони не ганяються за донатом, а тому баланс у грі зберігається.
Також ми можемо вам порекомендувати ще одну копію Diablo – Path of Exile.

Five Nights at Freddy’s

Серія Five Nights at Freddy’s має дуже багато частин, які продовжують випускати з 2014 року.

Розробник Скотт Коутон думав закінчити з геймдейвом після виходу першої частини, але слава та популярність міцно вхопили його. А все завдяки відеоблогерам, яким дуже сподобалася проста, але атмосферна гра.

Five Nights at Freddy’s чудово поєднує в собі елементи головоломки та горору.

Ми граємо за охоронця Майка Шмідта, який повинен спостерігати за допомогою камер за моторошними аніматроніками п’ять, а інколи 7-8 ночей залежно від вибраного рівня складності.

Головною проблемою для вас є запас енергії. Він постійно зменшуватиметься, навіть якщо ви закриєте всі двері й чекатимете до шостої години ранку. А тому треба економити заряд, правильно використовуючи як світло, так і механізм керування дверима. Якщо ви його бездумно витратите, настане темрява – й очікуйте на скример на екрані.

Треба враховувати, що поведінка аніматроніків відрізняється, а тому необхідно вибрати для кожного з них певну тактику. Наприклад, Фоксі потребує постійної уваги, а тому вона пожирає енергію. Маскота гри Фреді Фазбеара не видно в темряві, коли він наближається до пункту спостереження. Ба більше, його сміх досить сильно давить на психіку. Бані та Чіка доволі надокучливі. За ними важко спостерігати, оскільки вони ховаються в темряві, а тому їх досить проблематично зупинити.

Справжнє пекло починається тоді, коли потрібно слідкувати за всіма ними одночасно.

Окрім самої механіки, Five Nights at Freddy’s також зацікавлює лором для вивчення. На стінах локацій ви зможете прочитати записки про подію Укус 87 – коли аніматронік відкусив дитині голову; про серійного маніяка, який ховав дитячі трупи в аніматроніках, та історію загадкового Телефонного хлопця.

Словом, Five Nights at Freddy’s є доволі напруженою та цікавою грою. Вона сподобається більше любителям логічних квестів, ніж фанатам горорів, оскільки, крім скримерів, налякати їй навряд чи вдається.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь