Спецпроєкти

У національному парку в Таїланді вигадали, як боротися з сміттям, яке залишають туристи. Києве, бери на озброєння


У Таїланді в національному парку Кхауяй вигадали спосіб боротися проти сміття, як залишають по собі туристи. Про незвичний метод екологічного контролю повідомляє ВВС.

Так, кожного відвідувача та відвідувачку парку просять на вході заповнити форму та надати свої контактні дані. Працівники парку стежитимуть за порядком, збиратимуть сміття після туристів та надсилатимуть його поштою їм додому.

Міністр довкілля Варвут Сільпа-арча розповів, що парк готовий надіслати першу посилку. Всередині містяться пластикові пляшки та різні обгортки. Також до посилки додали записку «Ви забули це в національному парку Кхауяй».

วันนี้ ลูกสาวคงเรียกผมว่า'ออปป้า' เนื่องจากข่าวส่งขยะคืนเจ้าของ ดังไกลถึงดินแดนโสม #ท็อปออปป้า ??✌?https://news.v.daum.net/v/20200916161246044News of YTN korea

Опубліковано TOP Varawut – ท็อป วราวุธ ศิลปอาชา Середа, 16 вересня 2020 р.

 

Водночас Сільпа-арча нагадав, що за викидання сміття можна отримати реальне кримінальне покарання до 5 років або серйозний штраф.

Керівництво парку стверджує, що сміття небезпечне для тварин, які можуть намагатися його з’їсти.

Національний парк Кхауяй розташований на півдні від столиці Таїланду Бангкоку. Його загальна площа – близько 2000 квадратних метрів.

Раніше ми розповідали, що нещодавній звіт Global Footprint Network показав – у 2020 році людство вже витратило умовний запас поновлюваних природних ресурсів, які можуть відновитися, і з 22 серпня живе в екологічний кредит.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь