Спецпроєкти

Стендап-коміка та учасника команди «Телебачення Торонто» побили за критику «традиційної української сім’ї»


Кілька десятків невідомих молодиків напали на стендап-коміка, сценариста та співведучого «Телебачення Торонто» Єгора Шатайла. Вони повалили його на землю та залили обличчя газом.

Про це повідомляється на сторінці «Телебачення Торонто» в Instagram.

«Це сталося в понеділок, 14 вересня, перед виступом Єгора на стендап-концерті в Києві. Напередодні Єгор написав пост у ФБ з анонсом свого стендапу «про збитковість традиційної української сім’ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації», – йдеться в повідомленні.

Після цього допису в коментарях почали відписувати представники «Традиції і Порядку». Шатайло спробував сперечатися з ними. Після цього активісти прийшли на анонсований стендап-концерт та напали на артиста. За інформацією, вони змусили Єгора вибачитися перед українським народом, потім розпилили йому в обличчя газовий балончик.

View this post on Instagram

Традиційно-відстале! На нашого сценариста та співведучого Єгора Шатайла напали кілька десятків людей, повалили його на землю та залили обличчя газом. І все через жарти! ? ⠀ Це сталося в понеділок, 14 вересня, перед виступом Єгора на стендап-концерті в Києві. Напередодні Єгор написав пост у ФБ з анонсом свого стендапу «про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації». ⠀ ✅ Примітка: стендап — це коли жарти, іронія, сарказм. Публіку ніхто насильно не змушує слухати. Це не мітинг проти традиційних цінностей. Та і взагалі не агітація за що-небудь. Це жарти. Які, до речі, ніхто з «традиційних» хлопців дарма так і не послухав. ⠀ У коменти під постом прийшли представники «Традиції і Порядку». Єгор був радий поспілкуватися з ними! Він тонко натякав, що краще “покидати свої і традиції, і порядок”, бо “у посольстві ЄС таааке бабло крутиться”, що срака-байрака. Але хлопці чомусь образились. Мабуть, не люблять Тетчер ?‍♀️ ⠀ Тому кілька десятків молодиків прийшли на анонсований стендап-концерт. Але грошей на квитки, на жаль, не мали. Тому влаштували бліц-спілкування з Єгором. Традиційно напали на нього (розпилили газ у обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ) і впорядковано втекли. А потім мужньо повернулися до Єгора у коментарі під постом, щоб позловтішатися. ⠀ Дуже потужно! ? ⠀ Дуже потужно, коли кількадесят хлопців вирішили боротись проти стендап-коміка, який жартує про наші і традиційні, і не дуже цінності і робить це, до речі, українською мовою. Плюс робить це смішно і щиро. Хлопці, позбавлені почуття гумору, напали на яскравого і смішного українця, замість того щоб побачити навколо купу реальних проблем. В країні існує Віктор Медведчук, дофіга російських агентів, проросійських телеканалів, проросійських рішень влади, мільйон проблем. Але люди, які називають себе націоналістами, ведуть боротьбу зі стендап-коміком. Це просто огидно. ⠀ Важливо: з Єгором все нормально. Він відійшов від стресу та навіть виступив на концерті. Врешті-решт, ще й отримав новий матеріал для стендапів. Продовження ⬇️⬇️⬇️

A post shared by Телебачення Торонто (@toronto_tv) on

 

«Дуже потужно, коли кількадесят хлопців вирішили боротись проти стендап-коміка, який жартує про наші і традиційні, і не дуже цінності і робить це, до речі, українською мовою. Плюс робить це смішно і щиро», – додали у дописі.

Нині з Єгором все нормально. Він відійшов від стресу та навіть виступив на концерті.

Раніше повідомляли, що жителі Швейцарії на референдумі в неділю проголосували за поправку до Кримінального кодексу, згідно з якою гомофобія в країні будуть карати кримінальним впровадженням. За це рішення проголосували 63% жителів, і дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації було визнано злочином.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь