Спецпроєкти

13 хвиль гурту TVORCHI: українські електронщики випустили альбом. Там про стосунки із собою та музику як вайб


Український електронний гурт TVORCHI випустив третій альбом «13 waves». Його музиканти вперше писали відокремлено один від одного.

До альбоу увійшли 13 треків. Серед пісень платівки – feat. з Alina Pash, повна версія треку Bonfire та випущений напередодні лід-сингл альбому – Living My Life.

Основний час запису альбому припав на період самоізоляції, тому учасники гурту Джеффрі Кенні та Андрій Гуцуляк створювали музику окремо один від одного, спілкуючись у FaceTime. Свої партії кожен записував вдома. Андрій став саунд-продюсером альбому, а Джеффрі написав тексти до всіх пісень.

«13 waves – це про різні способи сприйняття музики: не лише як окремих акордів, ритму, мелодії та вокалу, а й як цілісних звукових хвиль. Наш альбом – це воля, любов, драйв і приємне тремтіння по тілу. Це коли ти “на хвилі”, і в тобі вирує адреналін. Для нас музика – це про вайб, а не просто ноти», – пояснює Джеффрі.

Як розповідають артисти, ізоляція зіграла ключову роль у створенні 13 waves, оскільки  вона полегшила внутрішній зв’язок із собою і додала ще більше концентрації на творчому процесі.

«Хвиля – феномен, спостерігаючи за потужністю якого ледве вдається вхопити нові ковтки повітря. Хоч якою б вона була, просто змушує тебе відчути щось особливе», – описує Андрій Гуцуляк ідею платівки.

Раніше ми розповідали, що гурт Shortparis представив кліп на новий сингл «КоКоКо / Структуры не выходят на улицы». Ще до появи кліпу, в якому музиканти співають у курнику і танцюють в обробному цеху, слухачі припускали, що пісня присвячена подіям у Білорусі. Самі учасники гурту це заперечили, зазначивши, що вони не хочуть писати пісні про актуальні події і перетворювати музику на «громадську служницю».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь