Спецпроєкти

МОН розробляє електронні шкільні щоденники та журнали. Коли школи почнуть переходити на них?


Міністерство освіти і науки України розробляє безкоштовне програмне забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників. У випробуванні нових е-додатків візьмуть участь щонайменше по два-три заклади освіти від кожної области.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Тестувати ПЗ будуть з 5 по 16 жовтня. Усі отримані від учителів та адміністрацій шкіл зауваження врахують під час налаштування системи. Після цього етапу (орієнтовно вже в листопаді цього року) державні е-журнали та е-щоденники стануть доступні всім українським школам на безоплатній основі.

«Сьогодні на ринку освітніх послуг е-журнали та е-щоденники – це не новинка. Є достатньо комерційних пропозицій щодо комплексних цифрових рішень для шкіл, які містять ці сервіси. Однак не всі школи можуть собі дозволити їх фінансово. Тому ми пропонуємо базову безкоштовну версію електронних журналів та щоденників, а школи вже зможуть обирати», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Артур Селецький.

Ті школи, які перейдуть на ведення електронних журналів, зможуть найближчим часом відмовитися від дублювання їх у паперовому вигляді. Для цього МОН готує відповідні зміни до низки нормативно-правових документів.

 

Раніше ми розповідали, що для захисту школярів і вчителів від COVID-19 виділяють кошти з держбюджету. Ці гроші мали піти на забезпеченя закладів освіти масками, антисептиками тощо.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь