Спецпроєкти

Прем’єрміністр пояснив, як цьогоріч відбуватиметься навчання в українських школах

Прем’єрміністр Денис Шмигаль зазначив – в усіх школах країни відбуваються класичні офлайн-заходи на 1 вересня. Разом з тим у «червоних зонах» уроки мають відбуватися дистанційно. Взагалі ж батьки вільні самі обирати форму навчання для своєї дитини.

«Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку із цих форм навчання», – підкреслив Шмигаль.

Також він розповів, що онлайн-трансляція уроків не припиняється, тож діти із сільської місцевості мають змогу навчатися дистанційно.

Для захисту школярів і вчителів від COVID-19 виділяють кошти з держбюджету – аби школи були забезпечені масками, антисептиками тощо. Якщо цих коштів не вистачатиме, пояснив Шмигаль, Кабмін може виділити додаткові.

Виші, за словами прем’єміністра, працюють так само, як середні та дошкільні навчальні заходи – за умови, якщо не перебувають у «червоній» чи «помаранчевій» зонах. Якщо ВНЗ розташований принаймні в «помаранчевій» зоні, навчання у групах понад 20 осіб має бути заборонено. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь