Спецпроєкти

Книжка, з якої можна виростити рослину: світ побачило видання про «епоху потре*лядства»


«Кінець епохи потре*лядства» — це книга про відповідальне споживання. Одна сторінка книги та листівка-вкладиш створені із біорозкладного паперу з насінням. Таким чином із видання читачі можуть виростити рослину, а живу листівку надіслати другові.

Формат був обраний не випадково – він є втіленням тренду свідомого споживання, котрий набирає обертів у світі та веде суспільство до сталого розвитку.

Соціальний проєкт вже підтримали інфлюенсери: співачка Руслана Лижичко, видавчиня bit.ua, інтернет-підприємиця та благодійниця Тетяна Гріньова, СЕО Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька, ведуча Тетяна Гончарова, гід-менеджерка Києва Юлія Бевзенко, засновниця «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.

Автори «Кінця епохи потре*лядства» Яна Лаврик, Андрій Довжанин, Віктор Андрусів дослідили 242 джерела та взяли понад 25 інтерв’ю у мешканців різних куточків планети. У книзі можна знайти:

  • понад 200 кейсів відповідального споживання з усього світу;
  • прогнози для 10 sustainable галузей: sharing economy, zero waste, «зелений» бізнес, фріганізм тощо;
  • порівняння та аналіз трендів відповідального споживання у Європі, Азії, Північній та Південній Америці, Африці, Австралії та Океанії;
  • візію України 2030-х років.

«Звичка до споживацтва вмирає разом із поколіннями, які культивують шопінг, “понти” і статус. Насправді відповідальне споживання – зовсім не нова ідея, ми вже живемо у світі, де сортують сміття, активно впроваджується зелена енергетика, люди усвідомлено відмовляються від пластику, беруть речі напрокат, включаючи одяг, споживають менше м’яса, нехтують покупкою нерухомості на користь оренди та й взагалі надають перевагу враженням і досвіду замість накопичення матеріальних благ», – вважає співавторка книги та експертка економічних програм Українського інституту майбутнього Яна Лаврик.

Придбати можна як паперовий, так і електронний варіант книги. Кошти з продажів підуть на популяризацію теми відповідального споживання в Україні. Ініціатор проєкту – Український інститут майбутнього. Креативна ідея та втілення – агентство TABASCO.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь