Спецпроєкти

Рейтинг фільмів жахів: науковці визначили найстрашніші горори за серцебиттям глядачів


Дослідники з’ясували, під час перегляду яких фільмів жахів у глядачів найбільше частішає серцебиття.

Про це повідомляє Forbes.

Науковці дослідили 50 фільмів жахів з найвищою оцінкою на IMDb, Rotten Tomatoes і Reddit. Вони зібрали 50 людей різного віку, які переглядали більше ніж 100 годин фільмів жахів. Далі проаналізували отримані дані та склали рейтинг з 35 найстрашніших фільмів.

Так, на першому місці опинився хоррор «Сіністер» Скотта Дерріксона з Ітаном Хоуком у головній ролі. Під час перегляду цього фільму пульс глядачів збільшується до 86 ударів на хвилину. У середньому пульс глядачів тримався на 65 ударах на хвилину, але під час його перегляду збільшився на 32%.

Така сама частота серцебиття досягається і від перегляду «Астралу», але з меншою різницею. Закриває трійку лідерів фільм «Закляття» з 85 ударами на хвилину у глядачів.

Також у першу десятку потрапили стрічки «Реінкарнація» (83 удари на хвилину), «Паранормальне явище» (82 удари на хвилину), «Воно» (81 удар на хвилину), «Закляття 2» і «Бабадук» (80 ударів на хвилину), а також «Спуск» і «Візит» (79 ударів на хвилину).

Класика фільмів жахів зайняла рядки нижче, наприклад, фільм «Той, що виганяє диявола» (1973 рік) посів лише 17 місце.

Раніше ми розповідали, що канадський виробник частувань для котів Temptations Cat Treats випустив перший у світі мультик жахів для котів. Фільм називається Scaredy Cat, він триває чотири хвилини. Випуск мультику приурочили до Гелловіну.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь