Спецпроєкти

«Шукай свого у притулках». Чому краще забирати додому дорослих тварин?

Щороку 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. І це – ідеальний привід нарешті наважитися взяти тварину з притулку (хоча ми знаємо, що будь-який день для цього ідеальний). 

Чому саме з притулку? Про це згадували безліч разів, та про всяк випадок скажемо ще: якщо коротко, ви рятуєте життя тварини і робите її щасливою, на одну вуличну кішку/собаку стає менше. А ще – зменшуєте шанси розвитку бізнесу в нелегальних розвідників породистих тварин. І самі стаєте в мільйон разів щасливіші, звісно ж.

Доброчинний фонд Happy Paw цьогоріч запустив ініціативу «Шукай свого в притулках», щоб популяризувати адопцію вже дорослих тварин. Підтримала фонд компанія MOYO – в усіх магазинах транслюватимуть ролики із закликом знайти свого кота чи собаку у притулку.  А вітрину найбільшого цілодобового магазину MOYO (м. Київ, вул. Марка Вовчка 18А) забрендували зображеннями дорослих котиків та песиків зі слоганом «Саме як ти». З тематичною обкладинкою вийшла і головна сторінка інтернет-магазину moyo.ua.

Загалом MOYO вже давно позиціонуються як френдлі-магазини для чотирилапих. Компанія дозволяє заходити у свої магазини з домашніми пухнастиками і навіть запустила хештег #MOYOзвірятко на підтримку домашніх тварин. Відвідувачам пропонують викладати фото своїх «дорослих хвостиків та мокрих носиків» у соцмережах, а MOYO опубліковують такі фотографії на своїх каналах щодня. 

Про сам проєкт

«Шукай свого в притулках» з’явився для привернення уваги до проблем усиновлення дорослих тварин. Частіше майбутні власники все ж звертають увагу на кошенят та цуценят – хоча, якщо замислитися, дорослі коти й собаки мають свою суперсилу.

Тварини, які вже виросли, мають сформований характер, і це великий плюс: можна одразу зрозуміти, наскільки ви підходите одне одному за темпераментом. Тож обрати свого чотирилапого двійника значно легше – він/вона одразу покаже свій характер.

Не сумнівайтеся – беріть дорослих тварин, даруйте їм свою любов. Ті почуття, які ви отримаєте навзаєм, складно описати словами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь