Спецпроєкти

Статистика: українців стає дедалі менше – смертність перевищує народжуваність


Станом на вересень населення в Україні від початку року поменшало на 178,4 тисячі людей. За цей час українців померло майже вдвічі більше, ніж народилося.

Про це йдеться в даних Держстатистики.

«Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 вересня 2020 року становила 41 млн 724,0 тис. осіб. Упродовж січня‒серпня 2020 року чисельність населення зменшилася на 178,4 тис. осіб», — йдеться у повідомленні.

Тільки за серпень населення скоротилося на 19,9 тисяч.

Природне скорочення населення в Україні за вісім місяців цього року становило 185,18 тис. осіб, а міграційний приріст населення за цей період сягнув 6,76 тис. осіб.

До того ж, залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 51 живонароджений.

Так, кількість живонароджених у січні–серпні цього року становила 193,1 тис. осіб. Померли за цей період 378,3 тис. осіб, з них діти до року – 1 338.

Раніше ми розповідали, що через поширення коронавірусу та збільшення померлих від недуги, уряд продовжив карантин до кінця року та посилив його. Відтепер у «зеленій» зоні дозволять зібрання не більше ніж 50 людей, у «жовтій» – не більше ніж 30, у «помаранчевій» – не більше ніж 20 осіб. Однак усі зібрання, як і раніше, мають проводити з дотриманням соціальної дистанції та маскового режиму.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь