Спецпроєкти

Практики усвідомлености на будь-який смак: найкращі застосунки для медитації


Медитація – це практика розуму та тіла, яка використовується для розслаблення. Медитація поліпшує психологічну рівновагу, полегшує боротьбу з хворобами та покращує загальне здоров’я та добробут. 

Практики розуму та тіла зосереджені на взаємодії мозку, розуму, тіла та поведінки. Дослідження свідчать: медитація знижує артеріальний тиск, симптоми синдрому подразненого кишківника, тривожности, депресії та безсоння.

Підготували підбірку найкращих програм для медитаційних практик. Завантажуйте будь-яку, спробуйте техніки глибокого дихання, приборкайте хаос думок та насолоджуйтеся перевагами усвідомлености.

Svitlo

понад 1000 завантажень

121 відгук

Рейтинг Android − 4,9 

Рейтинг Apple −  5.0 

Svitlo − перший український застосунок для медитації. За допомогою програми ви можете обрати практики для подолання тривоги, глибокого розслаблення або ж зустрічі радісного ранку.  Застосунок надає можливість практикувати медитацію на робочому місці, а ще використовувати афірмації для еволюції свідомости та впевнености в собі. І все це проговорює для вас приємний та тихенький голос. До того ж українською.

Calm

понад 10 млн завантажень

312 тисяч відгуків

Рейтинг Android − 4,3 

Рейтинг Apple − 4.8

Цей застосунок містить заспокійливі вправи та дихальні техніки, які допоможуть розслабитися. У програмі навіть є розділ «Спокійні діти» з медитаціями для дітей від трьох до 17 років. У розділі «Історії сну» ви знайдете суміш відомих голосів, як-от акторів Метью Макконахі або Джерома Флінна, які, до речі, будуть намагатися приспати вас. Є можливість під’єднатися до Apple Watch.

Prana Breath

понад 1 млн завантажень

66 тисяч відгуків

Рейтинг Android − 4,7 

Prana Breath  це вдосконалений застосунок для медитації та дихальних вправ. Дуже простий у використанні, але водночас має безліч можливостей. За допомогою програми ви можете збільшити тривалість вашої медитації або ж обрати конкретну мету (наприклад, покращення пам’яті або зменшення частоти захворювань). Застосунок також пропонує практики для відмови від куріння та боротьби з розладами у харчовій поведінці.

The Mindfullness App

понад 10 млн завантажень

118 тисяч відгуків

Рейтинг Android − 4,4 

Підходить як для початківців в медитації, так і для гуру.  П’ятиденна стартова практика для ознайомлення допоможе вам ознайомитись із застосунком та розпочати роботу. Якщо ваш спосіб життя доволі напружений, вам чудово підійдуть медитації та практики мовчання, які тривають від 3 до 30 хвилин. У програмі є варіанти персоналізованої медитації, нагадування про техніки протягом дня та збереження статистичних  даних для відстеження прогресу.

My Life Meditation

понад 1 млн завантажень

22 тисячі відгуків

Рейтинг Android − 4,6 

Рейтинг Apple −  5.0 

Застосунок раніше відомий під назвою «Stop, Breathe & Think» зараз створює рекомендації, які базуються на ваших емоціях. Використовуйте його для визначення власного самопочуття, приборкання тривожності та подолання стресу. За допомогою спеціальних методик ви можете навчитись глибоко дихати та краще висипатися. У програмі можна зберігати та відстежувати свій настрій і загальний прогрес медитації.

Insight Timer

понад 5 млн завантажень

80 тисяч відгуків

Рейтинг Android − 4,8

Рейтинг Apple −  4.9

Insight Timer   один з найпопулярніших застосунків для медитації у світі. Програма дає доступ до понад 10 безкоштовних щоденних  практик. Загалом у програмі вам доступні тисячі медитацій для заспокоєння, розслаблення та поліпшення сну. До них належать музичні композиції та звуки природи. Можете розпочати побудову простих щоденних звичок, а ще перейти до дискусійних груп та обговорення практик у спільнотах.

Simple Habit

понад 1 млн завантажень

39 тисяч відгуків

Рейтинг Android − 4,7 

Рейтинг Apple −  4.9

Формування звички щоденної медитації на старті може бути доволі складним та незрозумілим. Ця програма пропонує величезний спектр 5-хвилинних вправ, які допоможуть вам послідовно практикувати медитацію. База вправ у застосунку постійно зростає. Тут ви можете обрати практики для будь-якого часу доби, будь-якої особистої ситуації та власної мети.

Whil

понад 50 тисяч завантажень

619 відгуків

Рейтинг Android − 4,6 

Застосунок пропонує курси медитації, які тривають лише 5 хвилин, але водночас допомагають зменшити стрес, тривогу та внутрішню напругу. Ця програма допомагає підліткам та молодим людям дізнатися про вплив стресу  на їхнє фізичне та емоційне здоров’я. Застосунок надає інструменти для усвідомлених практик, які можна використовувати згодом навіть без телефону.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь