Спецпроєкти

Українка увійшла до списку найпливовіших жінок світу за версією BBC. Хто вона така?


За версією BBC до списку найбільш впливових та надихаючих жінок року увійшла уродженка України, підприємиця Анастасія Волкова. Рейтинг впливових жінок опубліковано на сайті видання.

Анастасія Волкова – засновниця стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу. Сервіс працює за підпискою і допомагає фермерам отримувати різноманітні дані про стан їхнього врожаю.

Система аналізує супутникові знімки полів, фотографії з дронів, застосовує технології штучного інтелекту та на основі отриманої інформації радить фермерам, як краще поводитися з врожаєм: коли поливати, які добрива використовувти та скільки приблизно може принести грошей те чи те поле.

«Ми даємо фермерам рекомендації: кажемо, наприклад, що ось у цій частині поля рослини зневоднені. А на іншій – виснажені і потребують добрив», – пояснювала засновниця Flurosat в одному зі своїх інтерв’ю.

Зараз послугами Flurosat користуються понад тисяча компаній з 15 країн світу.

Влітку видання MIT Technology Review (журнал, що видається Массачусетським інститутом технологій) заніс Волкову до списку новаторів віком до 35 років.

Раніше ми розповідали, що ВВС News Україна визначила Довгі списки літературної премії Книга року ВВС-2020. Премія проводиться у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь