Спецпроєкти

Hyperloop вперше покатав справжніх пасажирів


Американська система Virgin Hyperloop у Лас-Вегасі успішно завершила випробування своєї надшвидкісної транспортної технології та перевезла перших людей.

Про це повідомляє Reuters.

Так, двомісна капсула Pegasus (XP-2) зі швидкістю 172 км на годину вздовж вакуумномого тунеля перевезла перших пасажирів, якими стали топменеджери компанії.

Раніше компанія провела понад 400 тестових поїздок свого транспорту без людей на борту. Розробники нової транспортної технології на базі магнітної левітації прагнуть розвинути швидкість свого транспорту до 1223 км за годину і запевняють про нову еру подорожей із досягненням такої мети. Наприклад, у Virgin Hyperloop стверджують, що подорож від Нью-Йорка до Вашингтона займе всього 30 хвилин, що вдвічі швидше, ніж переліт на комерційному літаку, і в чотири рази швидше, ніж поїздка на швидкісному потязі.

Компанія Virgin планує отримати сертифікати безпеки до 2025 року, а до 2030 року планує розпочати комерційні перевезення з пасажирськими кабінами на 28 осіб.

Раніше ми повідомляли, що літні Олімпійські ігри у 2024 році відбудуться у Франції. Країна вже готується до масштабної події, і спеціально до події створює швидкісний екологічний потяг наступного покоління, щоб приймати спортсменів, уболівальників і туристів зі всього світу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь