Спецпроєкти

Інклюзивність, екологічність, інноваційність: у Франції запустять потяг наступного покоління


Літні Олімпійські ігри у 2024 році відбудуться у Франції. Країна вже готується до масштабної події, і спеціально до події створює швидкісний екологічний потяг наступного покоління, щоб приймати спортсменів, уболівальників і туристів зі всього світу.

У липні 2018 року державне підприємство, що завідує залізницями Франції SNCF замовило 100 поїздів наступного покоління Avelia Horizon.

Поїзд буде побудований на 97% з перероблених матеріалів. Також конструкція поїзда буде створена таким чином, що це вдасться скоротити викиди вуглекислого газу на 32%, а споживання енергії – на 20%, а також скоротити витрати на 30%.

Його конструкція також допоможе на 20% збільшити пасажиромісткість до 740 пасажирів, забезпечуючи водночас високий рівень комфорту та скорочення витрат на обслуговування та споживання енергії.

У потязі буде 2-поверхове розміщення пасажирів. Вагони будуть оснащені концепт-барами, модульними системами і ТБ-екранами. Завдяки інноваційному дизайну вагонів пасажири на інвалідних візках зможуть сідати в поїзд без допомоги сторонніх. Для цього в компанії розробили спеціальні рухливі платформи.

Очікується, що швидкісні поїзди будуть в експлуатації вже з червня 2024 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь