Спецпроєкти

Лікарям, які рятують передчасно народжених малюків, присвячується. Ролик, у якому діти дякують своїм рятівникам


17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Щороку лише в Україні передчасно народжується приблизно 19 000 дітей. Вага багатьох з них може дорівнювати 500 грамам. 

Передчасні пологи – це завжди ризик. Та зараз лікарі можуть виходжувати крихіток, які народжуються вже з 23 тижня вагітности. Це можливо завдяки сучасному обладнанню у лікарні, професійності, злагодженій команді медичних працівників і люблячих батьків поруч. 

Благодійна платформа dobro.ua, Асоціація батьків передчасно народжених дітей «‎Ранні Пташки», БФ «‎Свічадо» та Асоціація неонатологів України цьогоріч привертають увагу до проблеми передчасних пологів. Організації закликають усіх подякувати лікарям, які щоразу рятують життя малюків.

Благодійні організації цього року подякували спеціалістам-неонатологам та разом з режисером, оператором та агенцією BelkaStrelka Production відзняли соціальний ролик. У ролику поспішайки (саме так лікарі лагідно називають передчасно народжених малюків) дякують своїм рятівникам за життя. 

Збір коштів у межах інформаційної кампанії до дня передчасно народжених діток – це можливість у майбутньому придбати спеціальні крісла для проведення терапії «‎методом кенгуру» в реанімаційних відділеннях пологових будинків у 4 лікарнях по країні. 

«Метод кенгуру» – це ніби продовження внутрішньоутробного життя для дитини: маля влаштовують на грудях мами в положення, схоже на те, яке було в утробі. «Поспішайка» чує мамине серцебиття, ритми дихання, запах – і це все сприяє подальшому нормальному розвиткові малюка. Якщо мама не може бути поряд, «кенгуритися» може тато або інші члени родини. Цей метод радять використовувати систематично для досягнення кращого ефекту. 

Підтримати передчасно народжених малюків можна за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь