Спецпроєкти

Disney створив робота із обличчям людини. Він має доволі моторошний вигляд


Американська компанія The Walt Disney розробила робота, який імітує рухи обличчя людини, зокрема моргає та мимохіть рухає головою.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Сенсор в області грудей попереджає робота, коли слід повернутися до людини, яка стоїть поряд. Його погляд від прямого зорового контакту переходить до швидкого руху очима. Також «тіло» робота рухається вгору і вниз, імітуючи дихання.

«Погляд – це ключовий соціальний сигнал, який формує уявлення людей одне про одного під час взаємодії. Наприклад, люди, з якими у нас відбувається більше зорового контакту, сприймаються нами більш розумними, сумлінними, щирими та надійними», – повідомляють у компанії.

Розробники додали, що погляд – це важливий інструмент для інтерактивного характеру робота. Метою дослідження є розробка системи, яка імітує взаємний людський погляд.

Раніше ми розповідали, що дитяча пісня Baby Shark, записана південнокорейською компанією Pinkfong, стала найпопулярнішим відео на YouTube. Кліп на пісню переглянули на платформі 7,05 млрд разів. Це більше, ніж у попереднього рекордсмена – латиноамериканської композиції Despacito Луїса Фонса.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь