Спецпроєкти

В Орегоні вперше в США дозволили зберігати будь-які наркотики (так, навіть важкі)


Штат Орегон першим в США декриміналізував зберігання невеликих кількостей важких наркотиків і легалізував галюциногенні гриби для терапії. Голосування щодо цього було проведено паралельно з президентськими виборами в США.

Про це повідомляється в The Guardian.

Так, відтепер зберігання невеликих кількостей заборонених наркотиків, таких як героїн і кокаїн, в штаті буде вважатися цивільним порушенням. У поясненні до рішення йдеться: покарання за вживання наркотиків і наркозалежність обходиться дорого і не працює. Лікування від наркозалежності — це найкращий підхід.

Друга ініціатива легалізує використання псилоцибінових грибів для людей старше 21 років, для терапії низки захворювань, зокрема депресії, залежності і тривоги.

Водночас вчора ще чотири штати — Нью-Джерсі, Монтана, Південна Дакота і Аризона – проголосували за легалізацію рекреаційної марихуани для дорослих (використовується без медичного обґрунтування).

Загалом у США схвалили рекреаційну марихуану 15 штатів, коли медичний канабіс легальний в 33 штатах.

Раніше ми розповідали, що у Новій Зеландії проголосували за легалізацію евтаназії для тих, хто страждає від невиліковної хвороби. Активісти, які підтримували ініціативу, вважають – людям, які відчувають сильний біль, слід надати вибір, як і коли покласти край своєму житті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь