Спецпроєкти

В Україні можна буде оплачувати товари та послуги через Viber


В Україні запускають функцію платежів через чат-бот у Viber. Компанія Rakuten Viber оголосила про запуск системи Chatbot Payments.

Як повідомляє Європейська правда, про це йдеться у пресрелізі компанії.

Через бот користувачі зможуть купувати товари та послуги та оплачувати їх через Google Pay або інший електронний гаманець.

«Завдяки новій функції користувачі можуть швидко, легко та безпечно проводити миттєву оплату різних товарів та послуг через перевірені чат-боти Viber, які належать різним компаніям. Серед перших партнерів, які почали користуватись сервісом, – чат-бот YASNO, за допомогою якого можна оплачувати рахунки за електроенергію, чат-бот RailwayBot, у якому користувачі можуть купувати квитки на поїзди, чат-бот Portmone, де можна поповнювати мобільний рахунок, та навіть оплатити купівлю медичних тестів у чат-боті Synevo. Більше інформації про послугу та повний список перевірених ботів можна знайти в офіційній спільноті “Платіжні Viber боти”», — пояснили в компанії.

Купувати товари та послуги можна через авторизовані чат-боти компаній. Водночас якщо банк користувача підтримує цю функцію, то все що необхідно зробити – прив’язати кредитну або дебетову карту до електронного гаманця мобільного телефона. Одразу після цього функція оплати стане доступною у всіх ботах з блакитною відміткою.

Компанії можуть розпочати продавати власні товари та послуги та обробляти вхідні платежі, підключившись до постачальника платіжних послуг, який підтримує цю опцію, створити власний чат-бот у Viber і дозволити проводити з його допомогою оплату.

Зараз Viber співпрацює з двома провайдерами платіжних послуг: LiqPay від ПриватБанку та Portmone та кількома довіреними компаніями-розробниками чат-ботів, серед яких Corezoid, Pipe та Chatbots.studio.

Раніше ми розповідали, що Державна Міграційна слуба України створила Viber-бота, який «стоятиме» у черзі замість відвідувачів ДМС. Відтепер громадянам України, які хочуть оформити біометричні документи у підрозділах ДМС, не доведеться чекати своєї черги безпосередньо в підрозділі. Натомість замість них у черзі «стоятиме» Viber-бот.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь