Спецпроєкти

Чому Apple не випустить свій автомобіль вчасно і коли очікувати на новинку


Apple працює над розумними самокерованими автомобілями протягом декількох років у межах проєкту Titan. Нещодавно з’явилися відомості про те, що Apple може випустити автомобіль Apple Car у 2021 році, інші джерела називають 2024 рік.

Про це повідомляє Gizmochina.

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо вважає, що ринок занадто оптимістичний щодо електромобіля Apple Car, вихід якого насправді відбудеться у 2028 році чи навіть пізніше. Мінг-Чі Куо називає три причини:

  • невпевненість Apple в термінах;
  • невпевненість щодо постачальників і технічних характеристик автомобіля;
  • невпевненість у конкурентоспроможності на ринку електромобілів.

Проєкт самокерованого автомобіля Apple розробляється від 2014 року, компанія почала розробку власного електромобіля з нуля. У процесі розробки виникли проблеми, у якийсь момент Apple вирішила зосередитися тільки на програмній частині технології.

Сама компанія Apple не поспішає пояснювати, що ховається за проєктом Car, але й не заперечує його існування. Однак якимось дивним чином їй усе ж вдається змушувати співробітників мовчати про те, чим ж насправді є «велика таємниця» Apple Car.

Раніше ми розповідали, що відтепер у нових комп’ютерах Apple замість процесорів Intel буде власна система на чіпі М1. Вона об’єднує центральний, графічний та нейронний процесор, а також пам’ять пристрою та інші елементи. Це перший власний процесор компанії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь