Спецпроєкти

Банкіри порахували, скільки біткоінів нині є у світі


Фахівці з банку Swissquote перерахували кількість Bitcoin у світі. Це приблизно 19 мільйонів Bitcoin. Очікується, що за рік їхня кількість зросте на 2 мільйони.

2021 року у світі буде загалом 21 мільйон біткоінів, з яких майже 19 мільйонів вже в обігу. Про це повідомив керівник відділу цифрових активів швейцарського онлайн-банку Swissquote Кріс Томас.

«Із цих 19 мільйонів приблизно три-п’ять мільйонів були втрачені, тому що люди загубили свої закриті ключі (паролі) або пошкодили свою інфраструктуру», – сказав він.

Томас зазначив, що щодня з’являється приблизно 900 нових «здобутих» біткоінів і попит на них абсолютно перевищує пропозицію.

«Коли попит перевищує пропозицію, ціни просто підвищуються до рівня, при якому виявляється нова рівноважна ціна. Таким чином ми побачимо сильне зростання біткоінів й інших кріптоактивів 2021 року», – заявив експерт Swissquote.

За його словами, Центробанки декількох країн тестують цифрову валюту, зокрема, Китай уже провів перевірку відповідної концепції в декількох містах.

«Ймовірно, Китай стане однією з перших країн, яка введе цифрову валюту – цифровий юань – і, можливо, вже в наприкінці 2021 року», – сказав представник Swissquote.

За його словами, Швеція може стати першою європейською країною, яка випустить цифрову крону, враховуючи, що населення вже знайоме із цифровими грошима, рівень прийняття таких грошей там найвищий у світі і становить приблизно 100%.

Біткоіни – цифрові гроші, еквівалент готівковим паперовим, але тільки в інтернеті, які можна обміняти на інші платіжні системи на біржах і обмінних пунктах, оплатити товари і послуги в інтернет-магазинах тощо.

Раніше ми розповідали, що Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній серіал про криптовалюти. Серіал запустили у межах проєкту «Дія. Цифрова освіта», який нині містить приблизно 40 освітніх фільмів. Мета проєкту – упродовж трьох років навчити цифрової грамотности 6 млн українців.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь