Спецпроєкти

Інвестори CyberPunk 2077 подають до суду на розробників через баги


Запуск CyberPunk 2077 спровокував багато обурень та обговорень не тільки серед геймерів, але й серед інвесторів гри. Останні подали до суду на розробників гри – компанію CD Projekt.

Про це повідомляє The Verge.

Інвестори стверджують, що їх ввели в оману щодо продуктивности гри перед її запуском. Це, за словами позивачів, призвело до значного падіння цін на акції і збитків.

Один з інвесторів каже, що у CD Projekt нібито не змогли пояснити, що гра «практично неіграбельна». Замість цього розробники позиціонували її як успішну, але у якої є кілька проблем, які гравці не помітять. Позивач Ендрю Трампе хоче залучити до позову й інших інвесторів.

Скільки саме американські інвестори вклали в розробку гри, невідомо. Однак за перший день після виходу гри вартість їхніх активів впала на 25%, а вартість акцій CD Projekt RED знизилася на 41%.

Представники CD Projekt RED заявили, що будуть захищати свої інтереси.

Раніше ми розповідали, що користувач Twitter створив спеціальний інструмент для генерації вибачень. Він виконує більшу частину важкої роботи – форматує текст. Це дозволяє користувачам створювати власні повідомлення вибачень CD Projekt Red.

Головна причина, з якої нині розробників гри так тролять, – чимала кількість багів, попри доволю високу ціну. Гра працює погано в більшості ситуацій, особливо на консолях останнього покоління, таких як PS4 і Xbox One.

Проте, попри всі суперечки навколо гри, Cyberpunk 2077 став хітом. Студія CD Projekt Red заявила, що продали майже 13 мільйонів копій гри станом на 20 грудня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь