Спецпроєкти

Facebook залучив стартап для створення нової функції для бізнесу: допомагатимуть відповідати на всі запити клієнтів


Facebook розробляє нову послугу для бізнесу – хмарний сервіс стартапу Kustomer, який допомагає компаніям обробляти запити клієнтів.

Поки невідомо, скільки саме Facebook коштувало залучення нового інструменту, проте CNBC стверджують, що викладена за Kustomer сума перевищує мільярд доларів. Цей сервіс доволі привабливий для інвесторів: на момент укладення угоди він отримав понад 170 млн дол. від Cisco Investments, Coatue й інших венчурних фондів.

За допомогою хмарного сервісу персонал служби підтримки бізнесу зможе централізовано відповідати на запити клієнтів, отримані через Instagram, WhatsApp, Twitter, електронну пошту та інші онлайн-канали. Цей ж сервіс надає дані про покупку, що може допомогти відповісти на запити.

У Kustomer вважають, що зосередження візуалізації всього робочого процесу в одному вікні покращує продуктивність, позбавляючи від необхідности відкривати кілька вкладок. Facebook і сам усвідомлює переваги централізації: у вересні він випустив Business Suite – продукт, що поєднує адміністрування сторінок Facebook, Messenger й Instagram.

Стартап Kustomer не міг обійти тему штучного інтелекту. Сервіс оснащений ШІ-ботами, які аналізують повідомлення клієнтів і генерують рекомендовані відповіді. Служба може автоматизувати до 40 відсотків комунікацій з клієнтом без шкоди для якости, відповідаючи на низку простих питань, наприклад, про ціну товарів.

Виконавчий директор Kustomer Бред Бірнбаум пообіцяв, що, ставши членом сімейства Facebook, його фірма обслуговуватиме своїх клієнтів і працюватиме зі своїми партнерами. Зі свого боку, Facebook заявила, що спільно з командою Kustomer планує зайнятися розширенням функціональних можливостей CRM-платформи стартапу.

Раніше ми розповідали, що запуск криптовалюти Libra від Facebook заплановано на січень наступного року. За інформацією, валюту запустять у ще обмеженішому форматі, ніж планувалося раніше. Спочатку запустять тільки криптовалюту, прив’язану до долара. Решта таких валют і мультивалютний токен будуть запущені пізніше.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь