Спецпроєкти

Ідеальна протилежність: що таке хард зельцер


 

Сучасний світ неможливо уявити без протилежностей, які гармонійно поєднуються.

Концепція ідеальних протилежностей підштовхнула компанію Coca-Cola на створення свого першого глобального алкогольного бренду  – хард зельцеру Topo Chico. Алкоголь зустрічає газовану воду*, а доповнюють напій крафтові смаки.

Яскраві, сповнені енергії та відкриті світові: легко відрізнити тих, кому сподобається Topo Chico.

Будь-яка вечірка отримує новий присмак завдяки хард зельцеру: легкий та  екзотичний. До того ж, цей напій ідеально доповнює невимушені зустрічі**.  

Походження

Хард зельцер це окрема категорія алкогольних напоїв, приготованих на основі газованої води (зельцеру) з фруктовим смаком. В Америці це справжній хіт! 

Джерелом натхнення для хард зельцера Topo Chico стала газована мінеральна вода Topo Chico, яку почали розливати ще в 1895 році в мексиканському Монтерреї.

Протягом наступних 125 років бренд Topo Chico поступово здобував прихильників, ставши фаворитом міксологів та барменів.

Цієї осени хард зельцер Topo Chico завдяки компанії Coca-Cola з’явився на полицях України.

Що таке Topo Chico Hard Seltzer?

Topo Chico Hard Seltzer – це поєднання газованої води* й алкоголю з додаванням натуральних ароматизаторів та дрібки цукру. 

Тільки уявіть: освіжаючий та легкий напій без глютену, підсолоджувачів та консервантів. А ще – в одній банці 4,7% алкоголю, всього 96 калорій та 2 грами цукру!

Topo Chico Hard Seltzer продаватиметься у металевих банках об’ємом 330 мл з трьома смаками:

Терпкий Лимон–Лайм

Помірно солодкий, із цитрусовим присмаком тамаринда; чи то гіркий, чи то солодкий, цей напій – вдалий дует цитрусових.

Тропічний манго

Гіркувато-солодкий смак, що переносить у тропіки.

Вишня–Асаї

Поєднання солодкої вишні та ягід асаї, що створює свіжий, збалансований смак; при цьому кислинка яскраво грає із солодкими нотами. 

Етикетка Topo Chico Hard Seltzer поєднує історію легендарного бренду зі сміливими новими акцентами: характерна жовта стрічка і кольорові елементи на позначення різних смаків. До речі, банки на 100% перероблювані та не завдають шкоди навколишньому середовищу. 

Новинка від компанії Coca-Cola – це цікава протилежність поєднання алкоголю з газованою водою. Потрібно лише додати до нього декілька кубиків льоду та розслабитися. Topo Chico Hard Seltzer уже можна придбати у всіх магазинах мережі Сільпо. 

*цей продукт не містить мінеральної води
**будь ласка, споживайте відповідально

 

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram