Спецпроєкти

Уряд Японії вкладеться у сервіс для знайомств, щоб підвищити народжуваність


Уряд Японії виділить 2 мільярди єн (540 мільйонів гривень) на розробку штучного інтелекту, який зводитиме самотніх людей.

Про це повідомляють Yahoo News.

«Ми, зокрема, плануємо запропонувати субсидії місцевій владі, яка вже має чи планує проєкти з пошуку пар за допомогою штучного інтелекту», – коментує представник японського уряду.

Подібні проєкти вже діють у Японії. Проте зазвичай на сервісах пошуків пар користувачі самостійно вручну обирають партнерів за їхніми фото та інформацією, яку вони про себе написали. Однак завдяки штучному інтелекту можна пришвидшити цей процес і охопити більшу кількість людей.

Уряд Японії сподівається, що їхня ініціатива допоможе підвищити народжуваність – одну з найнижчих у світі. 2019 року коефіцієнт народжуваности (кількість дітей, які припадають у середньому жінку за її репродуктивний період) становив 1,36 – це один з найнижчих показників у світі.

Крім того, населення Японії старішає швидше, ніж в інших країнах. Японія має найбільшу у світі частку населення віком понад 64 роки – 28,7%. А понад 80 тисяч японців – довгожителі віком 100 років і більше (1963 року таких було лише 153). Як наслідок, до кінця століття, за прогнозами, населення Японії скоротиться до 53 мільйонів (2017 року цей показник складав рекордні 127 мільйонів).

Раніше ми розповідали, що на світовому ринку онлайн-дейтінгу Україна має славу експортера наречених. Галузь шлюбних агенцій процвітає, але має свій темний бік. За анкетою привітної дівчини, яка шукає серйозні стосунки, може приховуватися інша людина, мета якої – виманити у клієнта якнайбільше грошей.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь