Спецпроєкти

Штучний інтелект проти булінгу в Японії, а Zoom об’єднує користувачів з усього світу: Огляд новин


Поки Євросоюз стурбований конфіденційністю особистих переписок у соцмережах, японці  винайшли автоматичний спосіб протидії цькуванню в інтернеті – про новини зі світу технологій читайте більше у матеріалі.

Найпопулярніший застосунок 2020 року за кількістю скачувань Zoom вирішив скасувати 40-хвилинний ліміт безкоштовних зустрічей на новорічні свята. 

У Zoom пояснили це тим, що «COVID-19 змінив спосіб життя, роботи та святкування у 2020 році. І як і все  цього року, сезон свят має інший вигляд”. Тому на знак вдячності користувачам, які обирали Zoom цього року, жодні часові обмеження не впливатимуть на спілкування у новорічні свята.

Поспілкуватися без обмежень можна з 23 до 26 грудня, а також із 30 грудня до 2 січня. Обмеження зніматимуть о 10 годині ранку, а повертатимуть о 6 годині ранку.

Перші безлімітні дзвінки можна було здійснити вже з 17 до 19 грудня, на Хануку.

Між приватністю і безпекою доводиться обирати приватність. Соцмережа Facebook вимкнула автоматичне сканування особистих листувань на території Євросоюзу. Все через нову директиву ЄС  щодо конфіденційності, яка набула чинності 21 грудня. Директива забороняє використовувати метадані чатів для виявлення небезпечних зловживань.

Раніше соцмережа Facebook використовувала функцію сканування повідомлень, щоб відстежувати насильство над дітьми та інші форми шкоди.

А в Японії з кібербулінгом буде боротися штучний інтелект. Один із найбільших японських інтернет-порталів Yahoo Japan видалятиме образливі коментарі з усіх своїх сайтів автоматично. У компанії пообіцяли найближчим часом випустити список “заборонених виразів”, які штучний інтелект визначатиме як образливі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь