Спецпроєкти

Мінцифра збирає всіх українських айтішників на одній платформі: що там буде?


Міністерство цифрової трансформації запустило портал про український IT-сектор, що називається 360 Tech Ecosystem Overview. Там можна знайти інформацію про компанії, людей, інвесторів і загалом всю технологічну екосистему України.

Про це повідомляється на сайті проєкту.

Завдання проєкту — зібрати найповнішу базу команд та продуктів, які створюються українцями. Відзначається, що український IT-ринок має ряд переваг і великий потенціал. Нині в Україні за різними даними від 3 до 5 тисяч IT-компаній.

На сайті можна дізнатися нинішній розвиток ІТ-компаній, інформацію про засновників і керівних компанією людей.

«Діджіталізація і розвиток ІТ-сфери — одне з пріоритетних завдань нашого Міністерства. Ми поставили перед собою мету за три роки збільшити частку ВВП IT-сектора в два рази, до 10%. Сьогодні ми запустили платформу 360 Tech Ecosystem Overview, яка відкриває нові можливості для ринку і дозволить ефективніше взаємодіяти і розвиватися всім учасникам технологічної екосистеми», – заявив заступник міністра Мінціфри з питань розвитку ІТ Олександр Борняков.

Творці відзначають, що до квітня 2021 сайт буде повністю наповнений.

Раніше ми розповідали, що Верховна Рада України ухвалила законопроєкт «Про електронні комунікації». Законопроєкт – важливий крок на шляху до євроінтеграції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь