Спецпроєкти

Складаєш ЗНО на 200 балів і 5 тисяч у кишені: випускникам-відмінникам держава платитиме премії


Випускникам, які отримали 200 балів під час Зовнішнього незалежного оцінювання платитимуть по 5 000 гривень. Відповідний проєкт Указу Президента України Кабмін ухвалив учора. Його передали на підпис Володимиру Зеленському.

Про це повідомили на сайті Міністерства освіти.

Премію отримають учні, які склали ЗНО на 200 балів з двох та більше предметів. Обов’язкова умова – здобуття повної загальної середньої освіти.

«Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями в навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні», – наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Міністерство освіти планує щороку видавати 20 таких фінансових нагород.

Загалом у 2020 провели 913 995 тестувань з усіх навчальних предметів – це 74,5 % від запланованої кількости. Частка школярів, які склали ЗНО на найвищий бал і отримали оцінку 200 становила 447, а це на 63% більше, ніж минулого.

Раніше ми розповідали, що Міністерство освіти і науки показало платформу для дистанційного та змішаного навчання для учнів 5–11 класів «Всеукраїнська школа онлайн».

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь