Спецпроєкти

На Twitch заборонили образи, пов’язані із сексуальною поведінкою користувачів


Від 22 січня 2021 року на Twitch заборонили ображати людей словами «незайманий», «інцел» і «симп». Про це повідомила глава операційного відділу майданчика Сара Клеменс.

Слова Клеменс наводить видання The Verge.

Водночас просто використання цих слів без контексту образи не заборонене. Карати будуть тільки тих користувачів, які вживають їх «для негативного опису сексуальної поведінки інших людей». Нова політика також містить суворіші правила щодо сексуальних домагань – і, схоже, дає Twitch більше можливостей для заборони стримерів і коментаторів, які когось ображають.

Словом «симп» називають чоловіків, які готові на все, щоб догодити дівчині і домогтися її уваги. Саме вони донатять красивим стримеркам просто за те, що вони красиві.

Слово «інцел» утворене від словосполучення involuntarily celibate – целібат проти власного бажання. Інцелами почали називати себе чоловіки у середньому до 30 років, які не мали сексу і сприймають жінок тільки як сексуальних об’єктів. Багато інцелів вважають, що потрібно зробити секс для дівчат примусовим, аби хлопці на кшталт них не страждали від сексутримання проти власної волі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь