Спецпроєкти

5 фактів про технології в Сінгапурі


Попри те, що Сінгапур – місто-острів і не має жодних природних ресурсів, це не завадило йому створити справжнє економічне диво та стати однією з найбагатших країн світу. В країні проживає приблизно 100 тисяч доларових мільйонерів. 

bit.ua зібрав факти про Сінгапур, які ви не знали.

1.В країні працює електронний уряд, який забезпечує більше 1600 онлайн-послуг. Це і податкові декларації, і звернення до нотаріуса, і реєстрація компанії, і закриття бізнесу.

2.Згідно індексу Economist Intelligence Unit за 2019 рік, рівень злочинності у Сінгапурі – один із найнижчих у світі. Та попри те, що Сінгапур – найбезпечніше місто на планеті, поліція активно впроваджує новітні технології у свою роботу. Це не залишає шансів злочинцям. Приміром, у 2018 році поліція Сінгапуру почала використовувати спеціальні безпілотники для проведення повітряних обшуків.

3.Скоро на вулицях Сінгапура з’являться розумні ліхтарі, що зможуть підлаштовуватись під зміни погодних умов – реагуватимуть на похмуру погоду чи туман, а ще сигналізуватимуть у спеціальні служби про автокатастрофу поряд із ліхтарем, або якщо хтось кличе на допомогу.

4.Під час будь-яких публічних заходів наземний простір патрулюється ботами. Вони повністю автономні і використовують заздалегідь заплановані шляхи для навігації. Оскільки боти оснащені камерами, вони дають можливість віддаленого спостереження.

5.У Сінгапурі працює застосунок MyResponder. Він дозволяє користувачам отримувати сповіщення, якщо комусь в радіусі кілометра потрібна, приміром, медична допомога. На розробку застосунку було витрачено 200 000 доларів і 6 місяців. Також у програмі є можливість добровільно зареєструватися для допомоги із місцевими пожежами. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь