Спецпроєкти

Дослідження: як вживання канабісу впливає на робочу продуктивність


У США дослідили вплив канабісу на продуктивність тих, хто його споживає. Піддослідні вживали марихуану в різний час доби.

Результати дослідження опублікували у виданні Science Alert.

Результати показали, що якщо курити після зміни, наступного дня це ніяк не позначиться на якості роботи і стосунках з колегами. Водночас вживання алкоголю, таки впливає на ці процеси. Похмілля дійсно відбивається на ефективності та продуктивності працівників.

Тобто фактично якщо вживати марихуану в неробочий час, на продуктивності це ніяк не позначиться. Проте все не так добре в тих, хто курив канабіс до і під час роботи. У них знижувалася концентрація, спадала спроможність вирішувати проблеми і працювати в команді. Водночас вони занурювалися в мрії і витрачали багато часу на виконання своїх обов’язків.

Дослідники підсумували, що вживання канабісу допомагає людям розслабитися, а отже, цей процес може навіть бути корисним у боротьбі з напруженням після робочого дня.

Раніше ми розповідали, що народні депутати пропонують узаконити канабіс в медичних цілях, науково-технічної діяльності та промисловості. Відповідний законопроєкт №4553 зареєстрували у Верховній Раді.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь