Спецпроєкти

У Києві знову відстрочили запуск єдиного е-квитка


У Києві знову на пів року відклали дату початку дії електронного квитка у всіх видах міського пасажирського транспорта столиці. За намірами влади, е-квиток все ж планують впровадити у 2021 році – 1 липня.

Про винесення відповідного розпорядження свідчить документ, який виклали на сайті КМДА.

Згідно з офіційними даними, наприкінці 2020 року чиновники вирішили внести зміни в документ, який зобов’язував використовувати електронний квиток з 1 січня 2021. Можливість для всіх пасажирів сплачувати за проїзд безготівковим шляхом у всіх видах транспорту мала б з’явитись у Києві ще 1 липня 2020.

Минулого разу введення автоматизованої системи оплати проїзду в транспорті столиці  відклали через питання пільг для проїзду мешканцям інших міст. Урегулювати проблемний нюанс мали в Кабміні, але вони цього не зробили.

До кінця минулого року повинні були вирішити питання, через яке е-квиток залишається недоступним. Проте цього так і не сталося.

Раніше ми розповідали, що ціни на комунальні платежі для українців зростуть вже від початку року. Що зміниться і скільки грошей доведеться викласти з власного гаманця, читайте тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь