Спецпроєкти

У Данії випустили дитячий мультик про чоловіка з найдовшим пенісом у світі


На данському телебаченні вийшов дитячий мультик, головний герой якого – чоловік з найдовшим пенісом у світі. Мультфільм називається «Джон Діллерманд» (прізвище головного героя – данський синонім слова «пеніс»).

Його епізоди транслюють на каналі для дітей DR Ramasjang датської телерадіомовної корпорації Danish National TV.

Мультсеріал призначений для дітей від чотирьох до восьми років. Першу серію оприлюднили 2 січня, а згодом, за три дні, опублікували ще 14 серій.

Сюжет крутиться довкола спроб головного героя використати довгий статевий орган для спрощення свого життя або допомоги іншим людям. Звісно, виходить все навпаки, і чоловік опиняється у божевільних ситуаціях.

Мультсеріал викликав неоднозначну реакцію, і його активно обговорюють в мережах. Деякі користувачі закликають видалити окремі епізоди, бо ті начебто є пропагандою педофілії. Тим, кому мультсеріал сподобався, наголошують – подібний гумор не для всіх, та альтернатива нудним жартам має бути.

У Danish National TV також прокоментували проєкт, заявивши, що мова точно не про педофілію і не про сексуальність, а про сприйняття свого тіла. Авторам проєкту вже подякували деякі батьки, які завдяки мультсеріалу змогли почати з дітьми відверту розмову про тіло.

Раніше ми розповідали, що канадський виробник частувань для котів Temptations Cat Treats випустив перший у світі мультик жахів для котів. Фільм називається Scaredy Cat, він триває чотири хвилини. Випуск мультика приурочили до Гелловіну.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь