Спецпроєкти

«Мене виховували як незалежну жінку, а не як жертву». 5 цитат Камали Гарріс – жінки, яка надихає


Занадто світлошкіра на обкладинці Vogue USA – звинувачення, які посипалися на видання і заразом на майбутню віцепрезидентку Сполучених Штатів Америки Камалу Гарріс. Водночас кеди Converse, у яких Гарріс знялася у фотосесії Vogue, за тиждень після виходу номеру журналу отримали таку кількість згадувань бренду в медіа, яка рівноцінна рекламній кампанії у 5,5 млн доларів.

bit.ua знайомить з Камалою Гарріс – чорношкірою жінкою, яка 20 січня обійме посаду віцепрезидента Сполучених Штатів Америки. 

56-річна Гарріс народилася в Окленді, неподалік від Сан-Франциско, в родині мігрантів: її мати приїхала до США з Індії, а батько – з Ямайки.

Гарріс закінчила університет Говард, а потім отримала диплом юриста в Університеті штату Каліфорнія. Вона стала першою жінкою і першою афроамериканкою на посаді Генерального прокурора штату Каліфорнія. Уже тоді її називали зіркою Демократичної партії, тож нікого не здивувало те, що 2017 року Гарріс легко виграла вибори та стала членом Сенату США. За кілька днів Гарріс обійме другу за важливістю і впливовістю посаду у США після Президента Джо Байдена.

Зібрали цитати Камали Гарріс, які надихають редакцію bit.ua.

«Коли ви розширюєте свою здатність бачити, ви розумієте, що вам пропонують багато помилкових рішень».

«Мене оцінюватимуть за обсягом моєї роботи, а не за популярністю будь-якого рішення».

«У нас недостатньо жінок, які приймають рішення щодо державної політики. Нам потрібно більше представниць».

«Боротись за посаду – це те саме, що бути адвокатом у дуже тривалому процесі. Потрібен адреналін і витривалість, потрібно бути у формі, розумово й емоційно. Це маратон».

«Я можу бути першою жінкою у цьому кабінеті, але я не буду останньою. Тому що кожна маленька дівчинка бачить, що це країна можливостей. Для дітей нашої країни, незалежно від статі. Наша країна надсилає вам чітке послання: мрійте з амбіціями, рухайтесь впевнено й уявляйте себе так, як не могли інші, тому що вони такого ніколи раніше не бачили…»

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь