Спецпроєкти

У Києві відкрили квартири для сиріт від 18 до 23 років


У Дніпровському районі облаштували 6 соціальних квартир для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

У шести квартирах на базі Центру підтримки дітей та сім’ї зможуть одночасно проживати 36 дітей.

Житловий простір облаштований базовими зручностями: меблі, побутова техніка, робоча та відпочинкова зони. Також, передбачається, що працівники Центру будуть супроводжувати дітей в усіх питаннях.

«Проблема відсутності житла у таких дітей віком від 18 до 23 років часто стає причиною їхньої соціальної дезорієнтації. Фактично вони виявляються не готовими до самостійного життя. Цей Центр надаватиме послуги підтриманого проживання і пропонує дітям належні умови проживання до їхнього забезпечення постійним житлом», – зазначила Марина Хонда.

У квартирі дітям надаватимуть такі послуги, як соціальна адаптація та інтеграція, супровід при влаштуванні на роботу, екстрене втручання в ситуацію, розвиток самостійних навичок, підготовка до сім’ї та батьківства, допомога в аналізі життєвих ситуацій, розв’язання проблем, пропагування здорового способу життя та інше.

Термін перебування однієї дитини в соціальній квартирі – півтора року.

Раніше ми писали про те, що в Києві запустять соціальне таксі для дітей з інвалідністю. Таксі зможе перевозити дітей до закладів реабілітації, лікарень тощо.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь