Спецпроєкти

Kyiv Smart City раптово припинив роботу: що не так і куди поділися поїздки з картки


Застосунок Kyiv Smart City припинив роботу.

Про це повідомили його автори в телеграм-каналі.

«Ранок починається не з дуже крутих новин. Так, це правда! Застосунок Kyiv Smart City більше не працює. Для нас це стало такою самою несподіванкою, як і для всіх киян. Ми так само дізналися про це з новин. Наша команда не має жодного стосунку до розробки та реалізації нового застосунку “Київ Цифровий”, але ми не змогли не помітити схожість у дизайні та інтерфейсі між ними», – розповіли автори Kyiv Smart City.

Водночас видання «Хмарочос» повідомило,  що користувачам Kyiv Smart Card слід завантажити новий застосунок «Київ Цифровий». Усі поїздки та QR-квитки автоматично перенесуться в нову програму. Увійти у свій аккаунт в новому застосунку можна за допомогою номера телефону.

Потім програма запропонує відсканувати штрихкод Kyiv Smart Card або ввести номер вручну, а також ввести чотиризначний пінкод, розташований праворуч від штрихкода.

Застосунок Kyiv Smart City запустили 2019 року. З його допомогою можна було оплачувати поїздки у громадському транспорті, паркінг та комунальні послуги.

Раніше ми розповідали, що у Києві знову на пів року відклали дату початку дії електронного квитка у всіх видах міського пасажирського транспорта столиці. За намірами влади, е-квиток все ж планують впровадити 2021 року – 1 липня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь