Спецпроєкти

Акцент: нові релізи січня, які забезпечать вам тотальний чілаут


Masha Efy, резидентка промо-групи DJBuro, київська діджейка, учасниця камерних вечірок і великих фестивалів щомісяця відбирає свіжі релізи, на які варто звернути увагу.

Новий рік поки що не відзначився новими релізами в Україні, чого не скажеш про світові новинки, які не просто активно з’являються, але і приємно тішать цими холодними буднями. У січні особливо полюбилися ноттінгемські хлопці Sleaford Mods, новий лонгплей Rhye, дебютний реліз Аарона Фрейзера під проводом Дена Ауербаха (The Black Keys) і магічний альбом Томмі Герреро.

Слухайте плейлист на Apple Music тут.

Rhye – Home

Назва нового альбому Rhye ніби натякає на місце, де ми проводили більшу частину часу минулого і цього року. Що може бути краще зараз, ніж під чашечку чаю влаштувати годину терапії для душі, поки за вікном туман і сльота?

Sleaford Mods – Spare Ribs

Цього року основна тема більшості альбомів обертається навколо пандемії. Хтось йде в ескапізм за допомогою мелодій, які розслабляють, а хтось, навпаки, протестує. Альбом Spare Ribs бездоганно спродюсований у кращих традиціях британців: він і виведе з монотонного способу життя і змусить відповісти на питання «А що ви будете робити, коли все повернеться в колишні часи?».

Aaron Frazer — Introducing…

Повний альбом:


Другий лонгплей ірландського дуету Bicep місцями звучить похмурішим дебюту, хоча в цілому сприймається просто. Зараз лідери колись радикального лейбла Ninja Tune знаходяться десь між поп-музикою і андеграундом, залишаючись все ж на незалежній стороні. Мій фаворит з альбому – X, але пропоную оцінити все.

 

 

 

 

 

Somewhere Between: Mutant Pop, Electronic Minimalism & Shadow Sounds of Japan 1980-1988

Нова компіляція зі старої музики – ембієнт, сіт-поп і мінімалістичні треки Японії 80-их. Для справжніх поціновувачів і колекціонерів альбом вийшов і на вінілі.

Introducing… — дебютний альбом Аарона Фрейзера під керівництвом засновника улюблених The Black Key, Дена Ауербаха. Хоча саунд заграє з 60-ми і північним соулом, альбом зрозумілий і зараз завдяки вокалу Аарона і нескромним іменам в кредитах: Бруно Марсу і Марку Ронсону.

Tommy Guerrero — Sunshine Radio

Раджу додати цей альбом до колекції, якщо ви любите Khruangbin. У списку 12 інструментальних треків у стилі чілаут-психоделіки. Сам музикант відомий своїм невимушеним стилем вуличного скейтбордингу. Дійсно, Sunshine Radio ідеально пасує під це заняття.

Yu Su — Yellow River Blue

Yu Su пише незвичну танцювальну музику, діджеїть і регулярно виступає на світових фестивалях. Новий альбом вийшов дуже красивим, ніжним і наповненим нотками Сходу.

Kasper Marott — Full Circle

Дебютний альбом музиканта з Копенгагена Каспера Маррота — на перетині брейкбіта, неортодоксального техно і трайбл. Реліз вийшов неоднорідним: часом швидкісне техно змінює безбітовий ембієнт з мінімалістичною маримбою.

Bicep — Isles

Другий лонгплей ірландського дуету Bicep місцями звучить похмурішим за дебют, хоча в цілому сприймається просто. Зараз лідери колись радикального лейбла Ninja Tune перебувають десь між поп-музикою і андеграундом, залишаючись все ж на незалежній стороні. Мій фаворит з альбому — X, але пропоную оцінити все.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь