Спецпроєкти

Перуанський суд звинуватив Гейтса та Сороса у створенні COVID-19


Судді Вищого апеляційного суду Чінча і Піско (провінції в Перу) опублікували резолюцію, в якій йдеться про створення пандемії COVID-19 Біллом Гейтсом, Джорджем Соросом, Рокфеллерами і іншими «творцями нового світового порядку».

Про це повідомляє місцеве видання Pasión por el Derecho.

Що сталося?

У суді розглядали продовження арешту для звинувачуваного у зґвалтуванні. Судді Тіто Гальєгос, Луїс Легія і Тоні Чангарай 21 грудня винесли постанову, в якій йдеться про паралізований судовий процес через COVID-19. Після цього наводиться конспірологічна теорія, згідно з якою пандемія є штучною, а її творцями оголошено «авторів нового світового порядку» і «кримінальних еліт, які домінують над світом».

«Таким чином, жодна світовий уряд, фізичні та юридичні особи, ні захист обвинувачених не можуть стверджувати, що ця пандемія має властивість «передбачуваності», за винятком творців нового світового порядку, таких як Білл Гейтс, Сорос, Рокфеллер і інші, які управляли нею і продовжують керувати в умовах крайньої секретності в своєму оточенні і в глобальних корпораціях, з прицілом на проект 2030», — йдеться в постанові суду.

Що далі?

Через постанову суддів держустанова ОСМА, яка контролює судову владу в Перу, почала розслідування.

Раніше ми розповідали, що Київський міжнародний інститут соціології провів опитування серед українців щодо їхньої схильности вірити в конспірологічні версії чи «теорії змови», що стосуються походження коронавірусу. 37% українців, тобто кожен третій, вірить, що коронавірус був «спеціально розроблений і навмисно поширений у світі для зменшення чисельности населення та/чи завдання шкоди окремим країнам».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь