Спецпроєкти

Фейсбук вилучив фейкові акаунти влади Уганди. У відповідь у країні заборонили всі соцмережі


В Уганді 12 січня заборонили постачальникам інтернету заблокувати всі соцмережі і месенджери. Відповідний лист розіслала Комісія з комунікацій Уганди.

Про це повідомляє Reuters.

Відомство наказало провайдерам негайно призупинити будь-який доступ і пряме або будь-яке інше використання всіх платформ соціальних мереж і додатків для обміну повідомленнями в мережі. Заборона діє, доки влада країни не дозволить зворотнє.

Раніше жителі країни масово скаржилися, що не можуть отримати доступ до Facebook, WhatsApp й інших соціальних мереж, які широко використовуються для проведення виборчої кампанії напередодні президентських виборів у країні, призначених на 14 січня.

Водночас джерело в телекомунікаційному секторі Уганди повідомив Reuters, що уряд прозоро дав зрозуміти керівництву телекомунікаційних компаній, що заборона соцмереж була застосована у відповідь на блокування Facebook деяких проурядових акаунтів.

Напередодні Facebook заблокувала мережу з акаунтами користувачів, які вважала фейковими і пов’язаними з Міністерством інформації країни, що використовувало їх для агітації за правлячу партію «Рух національного опору» і чинного президента Йовері Мусевені.

Раніше ми розповідали, що акаунти Дональда Трампа у фейсбуку та інстаграмі будуть заблоковані протягом двох тижнів – до моменту, коли президентські повноваження передадуть Джо Байдену. Про блокування акаунтів нинішнього президента США оголосив Марк Цукерберг на своїй сторінці у ФБ.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь