Cпецпроєкти

Музиканти виступають в культурних місцях Києва, які потребують уваги


Культурна агенція kontrabass запустила проєкт ZMOVA, у рамках якого музиканти виступатимуть на різних локаціях Києва, щоб привернути до них увагу. 

Про це повідомляють на сторінці у фейсбуці kontrabass promo. 

Проєкт реалізований за підтримки Українського Культурного Фонду.

ZMOVA складатиметься з чотирьох музичних лайвів українських виконавців. Кожна серія поділятиметься на 2 частини. У першій музиканти розповідатимуть про свою творчість, презентуватимуть локацію і її цінність для культури України. У другій частині виконавці виступатимуть наживо. 

Перше відео зняли в Національному художньому музеї. Музей потребує ремонту, зокрема реставрації зовнішніх фасадів, сходів і скульптур левів. Завдяки коштам благодійників уже вдалося відремонтувати вхідні двері, вестибюль, відреставрували мармурову підлогу.

«Наш музей стояв у витоків музейної справи України, з його колекції виросли інші чотири музеї Києва. Упродовж 120 років саме тут збирали, зберігали і досліджували українське мистецтво і продовжують це робити зараз… Мистецтво – це та яскрава нитка, що з‘єднує покоління і регіони, усіх нас як націю. Виклики, з якими стикається галузь культури, не лишають байдужими відповідальних громадян і навіть цілі інституції, які охоче шукають формати й засоби, аби подолати труднощі»,  ─ зазначає директорка Благодійного фонду Національного художнього музею України Надія Павличенко. 

Раніше ми розповідали про документалку «СПАЛАХ», що розповідає про нову українську культуру. На каналі вже вийшли п’ять серій.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ DakhaBrakha, Constantine, Alina Pash: хто переміг у Jäger Music Awards

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь