Спецпроєкти

14-річну дівчину везли до лікарні на возі, запряженому кіньми, крізь сніги (фото)


Дівчину, яка потребувала термінового ушпиталення, везли до лікарні на запряженому кіньми возі, бо машина швидкої допомоги застрягла в снігу.

Про це повідомляють рятувальники Житомирської области.

Що відбувалося?

14 лютого, приблизно об 11:35, надійшло повідомлення від чергового Ємільчинського підрозділу Національної поліції про те, що в районі села Хотиж через негоду застрягла швидка, яка їхала на виклик до 14-річної пацієнтки в село Зелениця.

Туди вирушила бригада 33-го державного пожежно-рятувального поста. Рятувальники забрали лікаря з машини швидкої допомоги та продовжили рух. Проте спецмобіль згодом також не зміг їхати через сніг. Лікар із командиром рятувальної команди пішли до хворої пішки.

Коли лікар оглянув дівчину, ухвалили рішення терміново ушпиталити хвору до районної лікарні. 

Тоді місцеві жителі організували віз, який запрягли кіньми. Так хвору доставили до пожежно-рятувального автомобіля. Звідти її доправили спершу на спецтехніці, а потім на ношах до машини швидкої допомоги. 

Дівчину доставили до районної лікарні. 

Раніше ми розповідали, що українські туристи застрягли на Занзібарі. Літак, яким українські туристи мали повернутися додому, зламався. МЗС та посольство в Кенії працюють із туроператором, щоб забезпечити туристів належними умовами перебування. Також вирішується питання їхнього повернення в Україну.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь