Спецпроєкти

Українські туристи застрягли на Занзібарі: розповідаємо, що відбувається


Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі. 

Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко. 

Що відбувається?

Літак, яким українські туристи мали повернутися додому, зламався. МЗС та посольство в Кенії працюють із туроператором, щоб забезпечити туристів належними умовами перебування. Також вирішується питання їхнього повернення в Україну. 

Туроператор повідомляє, що вдалося знайти номери для комфортного розміщення всіх туристів. 

«Мандрівники користуються інфраструктурою готелю, у який ми їх заселили, вони повністю забезпечені харчуванням», ─ додає туроператор. 

Один із туристів повідомляє, що виліт переносять уже третій день. Місць на поселення людей у готелі не вистачає. Українці скаржаться на жахливі умови перебування. Туроператора обвинувачують у свавіллі.

«За ці дві доби неймовірно замучилися, інформації достовірної ніхто не дає. Постійно таскаємо за собою свій багаж, умови жахливі. Це просто знущання й катастрофа!» — розповідає Антон Ткачов.

HELP!!!Застряли з дружиною на Занзібарі, вже 3й день переносять виліт.Авіакомпанія SkyUp Airlines творить таке…

Posted by Anton Tkachov on Sunday, February 14, 2021

Раніше ми розповідали, що громадянина Республіки Того депортували, він повертається в Африку, де його стратять. Громадянин Республіки Того намагався потрапити в Україну з робочою візою. Йому не дозволили перетнути кордон. Чотири дні він перебував у транзитній зоні без їжі та води. 

Прямого рейсу в Республіку Того немає, африканець летітиме через Туреччину. Конфіскований паспорт йому повернуть тільки після прибуття в Африку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь