Спецпроєкти

Хакери викрали понад 300 мільйонів доларів на ядерні програми КНДР


У Північній Кореї хакери викрали 300 мільйонів доларів для фінансування ядерних і балістичних ракетних програм країни. 

Про це повідомляє CNN.

Що відбувається?

Телеканал CNN отримав доступ через дипломатичне джерело в Раді Безпеки ООН до конфіденційної доповіді експертів ООН з Північної Кореї.

У доповіді йдеться, що режим лідера КНДР Кім Чен Ина звинувачується в проведенні «операцій проти фінансових установ і віртуальних обмінних пунктів» на підтримку економіки країни через кризу.

Представники не названої у документі країни стверджують, що у період з 2019 до листопада 2020 року хакери викрали віртуальні активи на суму 316,4 млн доларів.

Ці гроші витратили на обслуговування ядерної зброї, модернізацію інфраструктури, яку використовують для запуску балістичних ракет, продовження виробництва матеріалів, що розщеплюються. Таким чином, в одна з країн ООН стверджує, що тепер КНДР може оснастити ядерними боєголовками свої балістичні ракети будь-якої дальності.

Північна Корея не надала відповіді телеканалу CNN.

Раніше ми розповідали, що хакери зламали сервери розробника гри Cyberpunk 2077 і погрожують викласти все у відкритий доступ. Здійснено хакерську атаку на польського розробника комп’ютерних ігор CD Projekt, які випустили такі ігри, як Witcher і Cyberpunk 2077.

Хакери викрали майже всі дані із серверів розробника ігор CD Projekt. Достеменно невідомо, чого хочуть зловмисники. У своєму повідомлення, вони чекають переговорів з компанією, на роздуми в них є 48 годин, в іншому випадку все попаде у відкритий доступ. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь